Automobilių supirkimas Šiauliuose

Brangiai superkame automobilius Šiauliuose. Greitai įvertiname transporto priemonę, nustatome automobilio supirkimo kainą ir pateikiame pasiūlymą. Sutvarkome visus dokumentus, išsivežame automobilį patys. Atsiskaitome grynais, bankiniu pavedimu ir kitais būdais.

Superkame visų markių ir modelių automobilius, nepriklausomai nuo jų techninės būklės.

Senų automobilių supirkimas Šiauliuose

Superkame senus automobilius: nesvarbu kokie jų pagaminimo metai, kokia nuvažiuota rida ir kokia jų techninė būklė. Pateiksime pasiūlymą už bet kokį seną automobilį.

Automobilių supirkimas utilizavimui Šiauliuose

Superkame automobilius utilizavimui: patys sutvarkome visus dokumentus, pasirūpiname automobilio išvežimu ir profesionaliu bei kokybišku utilizavimu.

Naudotų automobilių supirkimas Šiauliuose

Superkame naudotus automobilius: gali būti bet kokios būklės, turėti bet kokią ridą, būti važiuojantis ir techniškai tvarkingas arba nevažiuojantis ar sugedęs.

Automobilių supirkimas ardymui Šiauliuose

Superkame automobilius ardymui: galite parduoti savo transporto priemonę dalims. Tokiu atveju nenaudojamą ar nevažiuojantį automobilį vis tiek galite pelningai parduoti.

Automobilių supirkimas metalo laužui Šiauliuose

Superkame automobilius metalo laužui: visiškai nevažiuojantį, sugedusį ar kitaip sugadintą automobilį galite parduoti metalo laužui. Pasirūpinsime automobilio išvežimu ir pristatymu į metalo laužo aikštelę.

Nevažiuojančių automobilių supirkimas Šiauliuose

Superkame nevažiuojančius automobilius: jei transporto priemonė yra sugedusi, nevažiuojanti, galite ją pasiūlyti mums. Įvertinsime ją, nustatysime kainą ir pateiksime pasiūlymą.

Daužtų automobilių supirkimas Šiauliuose

Superkame daužtus automobilius: transporto priemonė gali turėti kėbulo įbrėžimų, įlenkimų ar kitų defektų. Superkame automobilius ir su kitais defektais.

Automobilių supirkimas į Ukrainą Šiauliuose

Superkame automobilius į Ukrainą: galime nupirkti transporto priemonę išvežimui į Ukrainą.

Kitų mašinų supirkimas Šiauliuose

Superkame ir bet kokias kitas, čia nepaminėtas mašinas: motociklus, motorolerius, keturračius, sunkvežimius, kitą techniką. Pateikite užklausą, o mes ją įvertinsime ir nustatę supirkimo kainą pateiksime pasiūlymą.

Automobilių supirkimo kaina Šiauliuose

Jei jums kyla klausimas, kiek moka automobilių supirkėjai už superkamus automobilius, tai privalu žinoti, kad automobilių supirkimo kainos yra įtakojamos daugybės faktorių, todėl iš anksto nustatyti supirkimo kainą yra neįmanoma. Net tos pačios markės ar to paties modelio automobilio supirkimo kaina gali skirtis atsižvelgiant į kitus faktorius.

Automobilio supirkimo kainą labiausiai įtakoja šie veiksniai: automobilio markė ir modelis, rida, pagaminimo metai, kuro tipas, variklio galingumas, techninės apžiūros (TA) galiojimo laikas ir automobilis apskritai turi TA pažymėjimą, pavarų dėžės tipas, kėbulo būklė, bendra automobilio techninė būklė.

Mūsų siūloma automobilio supirkimo kaina prasideda nuo 100 eurų ir gali siekti 15 000 eurų.

Brangus automobilių supirkimas

Atsiliepimai

Pasinaudojau automobiliu-supirkimas.lt paslaugomis, tai automobilį pardaviau greitai ir brangiai, dėl nieko nereikėjo sukti galvos, visi dokumentai buvo sutvarkyti.
Petras
Brangiai ir greitai pardaviau savo transporto priemonę, esu dėkingas už konsultaciją ir pagalbą jūsų komandai.
Mindaugas
Daužtų, nevažiuojančių automobilių supirkimas su defektais

Kontaktai

El. paštas:

administracija@automobiliu-supirkimas.lt

Tel. nr.

+37062351288